W sklepie oldwatches znajdziesz zegarki używane, zegarki do naprawy lub zegarki na części. Stawiamy na zegarki kolekcjonerskie takich marek jak Rado, HMT, Wittnauer, Timex, Roamer czy Leuba. Znajdziesz tu także zegarki typu "jump - gazomierz", stare zegarki elektroniczne LCD, wojskowe czy też typu red led.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zegarki uszkodzone


Zegarki uszkodzone mogą mieć jeszcze wiele zastosowań. W naszym sklepie zakupisz niespotykane zegarki, które wymagają naprawy, a także takie, z których można wykorzystać poszczególne części jako części zamienne.

W opisach poszczególnych zegarków uszkodzonych uwzględniliśmy elementy wymagające naprawy i wszelkie parametry zegarków.

Zegarki do naprawy

W naszej ofercie zgromadziliśmy sporo zegarków w dobrym stanie, które wymagają naprawy. Po jej wykonaniu z pewnością nadadzą się do noszenia. U nas znajdziesz unikalne zegarki, które są warte poniesienia kosztów naprawy. Są to np. zegarki nieprodukowane już od lat.

Zegarki na części

W zegarku ważna jest każda, nawet najmniejsza, część. Poszczególne części zegarka skupiają się na cały mechanizm odpowiedzialny za jego prawidłowe funkcjonowanie. Jeśli nie chcesz zmieniać swojego uszkodzonego zegarka możesz zdecydować się na jego naprawę. Polecamy zakup części zamiennych. Dzięki takiej ofercie wymienisz w swoim zegarku pasek lub bransoletkę, a nawet zbite czy porysowane szkło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl