W sklepie oldwatches znajdziesz zegarki używane, zegarki do naprawy lub zegarki na części. Stawiamy na zegarki kolekcjonerskie takich marek jak Rado, HMT, Wittnauer, Timex, Roamer czy Leuba. Znajdziesz tu także zegarki typu "jump - gazomierz", stare zegarki elektroniczne LCD, wojskowe czy też typu red led.

O nas

Jesteśmy polską firmą, dla której pasją są stare, najczęściej używane zegarki. Zajmujemy się zakupem takich różnych, kolekcjonerskich - często niespotykanych w naszym kraju czasomierzy. Korzystając z możliwości zakupów na całym świecie, w naszej ofercie można znaleźć zegarki z krajów dla nas egzotycznych np. z Indii czy Japonii. Duża część zegarków kupowana jest w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Najczęściej są to zegarki używane, uszkodzone lub na części i w takim też stanie są one sprzedawane.

Nie jesteśmy natomiast firmą zegarmistrzowską i nie świadczymy usług naprawczych. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email oldwatches@oldwatches.pl lub telefonicznie pod numerem 662164325.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
oldwatches -zegarki używane i do naprawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl